درباره ما

شرکت تبادل صنعت اسپادانا در سال 1356 با احداث کارخانه ای در منطقه شمال اصفهان و تجهیز آن با دستگاه های مطابق با تکنولوژی روز آن زمان پا به عرصه تولید سردخانه های صنعتی،یخچال های ویترینی،آبسردکن،یخچال های ایستاده،فریزر،شیر سردکن و …با نام تجاری اصفهان یخچال گذاشت.

درسال 1363 این مجموعه با همکاری وزارت صنایع معادن اصفهان اقدام به اخذ مجوز جهت تاسیس کارخانه جدید در شهرک صنعتی سه راهی مبارکه اصفهان نمود.

بعد از پایان جنگ تحمیلی با ساخت و تجهیز کارخانه و انتقال ماشین آلات و تجهیزات به شهرک صنعتی سه راهی مبارکه به فعالیت خود در زمینه سردخانه ادامه داد.
درسال 1372 بنا به درخواست بازارمصرف و رقابت با برندهای خارجی با ارتقاء دستگاه های داخلی اقدام به تولید محصولات جدید هم چون کندانسور و اواپراتور نمود.

درسال 1384 پا به عرصه تولید و تامین انواع محصولات تهویه مطبوع گذاشت و با خرید دستگاه های پیشرفته وجدید اقدام به راه اندازی خط تولید انواع محصولات از قبیل:کویل ،کندانسور هوایی ، چیلرهای تراکمی ،مینی چیلر ،انواع فن کویل،اسپیلت های کانالی،انواع هواساز،پکیج یونیت(روفتاب پکیج)نمود.

این مجموعه در راستای سیاست های شرکت مبنی بر ارتقاء کیفیت محصولات،همچنین مشتری مداری و همگام بودن با تکنولوژی روز ،موفق به اخذ ایزو 9001:2015 در زمینه تولید انواع محصولات سرمایشی و گرمایشی (تهویه مطبوع)گردیده است.

 با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر سرلوحه قراردادن اقتصاد مقاومتی،بومی سازی تکنولوژی و همچنین عدم وابستگی بازار مصرف به برندهای خارجی و میل به خودکفایی صنعتی و اقتصادی ،افتخار همکاری با شرکت های تولیدی متعددیی را دارا می باشد.